aktualności aktualności Marzec 9, 2016

Open Career Days

facebook

Zapraszamy na kolejną edycję Open Career Days, która już w nadchodzącym tygodniu odbędzie się na Politechnice Śląskiej!

Open Career Days to dni kariery, na które składają się między innymi spotkania z przedstawicielami firm, działających w różnych branżach i skupiających inżynierów z wielu dziedzin nauki. W ciągu dwóch dni targowych studenci będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat trendów panujących na rynku pracy, nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami, czyli jednym słowem – zadbać o swoją zawodową przyszłość. Będzie to okazja do spotkania przedstawicieli kilkunastu firm obecnych na targach, odbycia rozmów kwalifikacyjnych oraz pozostawienia swojego CV w dla bazy współpracujących z OCD firm.

Oprócz dni targowych w ramach OCD odbędą się również warsztaty i szkolenia, organizowane przez partnerów wydarzenia. Zapisy na warsztaty już trwają, aplikować można przez Internet, liczba miejsc jest ograniczona.

Nowością w tym roku będzie obecność kół naukowych z Politechniki Śląskiej – członkowie High Flyers oraz Silesian Greenpower, opowiedzą o swoich projektach oraz będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące ich działalności na Politechnice.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

·         15 marca – godz. 9:00 – 15:00 – Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki (AEI);

·         17 marca –  godz. 9:00 – 15:00 Centrum Edukacyjno-Kongresowe (CEK);

·         Warsztaty i szkolenia – terminy, tematy oraz możliwość aplikowania znajdują się na stronie internetowej: ocd.bestgliwice.pl

Cała organizacja BEST Gliwice serdecznie zaprasza na wydarzenie oraz zachęca do aplikowania na szkolenia i warsztaty. Po więcej szczegółów i aktualności zapraszamy również na fanpage na facebooku: facebook.com/opencareerday oraz stronę główną wydarzenia ocd.bestgliwice.pl

ZBLIŻAJĄCE SIĘ

WYDARZENIA