aktualności aktualności Kwiecień 13, 2016

Rozwijaj się i zarabiaj, czyli pierwszy taki program stażowy na Śląsku.

Rozwijaj się i zarabiaj, czyli pierwszy taki program stażowy na Śląsku

 

Jesteś kreatywny i pasjonują Cię nowe technologie? Chcesz mieć realny wpływ na realizację interesujących projektów? W Netizens w R&D czeka na Ciebie staż, który pozwoli Ci zdobyć doświadczenie oraz zwiększyć zasobność portfela.

 

W dziale Research and Development Netizens startuje program stażowym dla studentów. Co wyróżnia ten projekt? Przede wszystkim elastyczność, bo student nie musi przebywać w biurze od 8 do 16, tylko sam wybiera dni i godziny pracy. Zlecone zadania może wykonywać zdalnie, ale w każdej chwili może liczyć na merytoryczne wsparcie swojego opiekuna. Oczywiście, stażysta może także pracować w siedzibie Netizens przy ulicy Porcelanowej w Katowicach i mieć dostęp do procesu produkcyjnego. Nowością jest również to, że student otrzymuje wypłatę za zrealizowany projekt, a wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od stopnia skomplikowania zadania. Oprócz tego, dla najlepszych stażystów przewidziane są nagrody.

 

Z kim możecie współpracować? Netizens to interaktywny dom produkcyjny działający w obszarach online advertising, mobile, interactive installations oraz software. Pracuje dla marek, agencji reklamowych oraz działów IT w Polsce i na świecie. Katowicka firma może pochwalić się między innymi… zegarem z kukułką, czyli instalacją dla Twittera na targi w Kolonii – https://vimeo.com/105748249. Warto również wspomnieć o mobilnym spirometrze bazującym na technologii Bluetooth Smart. Nowatorskie Myspiroo, którego partnerem technologicznym jest R&D Netizens, w dowolnym czasie i miejscu mierzy parametry oddechowe. Obecnie dział R&D pracuje nad http://eonbeacon.com oraz projektem http://movstat.com.

 

Rekrutacja do programu stażowego odbywa się wirtualnie. Wystarczy wejść na stronę http://www.netizens.pl/staz/ i zaprezentować swoje umiejętności. Podczas tego etapu wybrani zostaną studenci, którzy otrzymają dostęp do specjalnej platformy. Dopiero tam będą pojawiać się zadania, które bezpośrednio dotyczą projektów realizowanych przez Netizens. Stażysta będzie mógł przedstawić swoje największe atuty, bo sam wybierze temat, którym chce się zająć. Osoba, która wykaże się największą kreatywnością oraz zaangażowaniem będzie mogła liczyć na zatrudnienie w Netizens.

staz_obrazki_na_fb2

ZBLIŻAJĄCE SIĘ

WYDARZENIA