aktualności Maj 24, 2016

Partnerzy EBEC Poland

EBEC Poland nie odbyłby się bez Partnerów konkursu, oto oni:

Sponsorem Konkursu Inżynierskiego EBEC Poland 2016 jest firma Nexteer Automotive będąca globalnym liderem w dziedzinie zaawansowanych systemów sterowania i układów napędowych. Skupiają się na produkcji układów EPS, które cieszą się coraz większą popularnością wynikającą m.in. ze zmniejszenia zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla do atmosfery przy ich stosowaniu.

Do sukcesu konkursu przyczyniła się Grupa Valeo znajdująca się w czołówce największych producentów części samochodowych zamiennych. Zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem, sprzedażą części i systemów samochodowych producentom samochodów m.in. we Francji, Włoszech, Niemczech czy Korei.

Dodatkową firmą, która wspiera konkurs EBEC Poland 2016 jest Warbud jedna z największych firm budowlanych w Polsce. Jako lider budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego mogą pochwalić się zrealizowanymi już 470 obiektami oraz wieloma zwycięstwami i nagrodami w konkursach.

W tym roku możemy liczyć na pomoc finansową również od Forum Uczelni Technicznych. W skład FUT wchodzą Samorządy Studenckie Polskich Uczelni Technicznych i ich głównym celem jest rozwijanie współpracy między studentami Uczelni Technicznych, wspieranie ich działania i rozwoju.

partnerzy

ZBLIŻAJĄCE SIĘ

WYDARZENIA