ING Bank

ING Bank – u nas możesz być sobą

ING Bank Śląski, to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Naszą pozycję budujemy w oparciu o nowoczesne technologie, rozbudowę kanałów dystrybucji oraz dbałość o jakość usług, które dostarczamy. Zatrudniamy ponad
8 tys. pracowników, którzy na co dzień korzystają z możliwości, jakie daje współpraca z pozostałymi spółkami Grupy ING.

Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest budowa trwałych i wartościowych relacji z klientami. Te same wartości przenosimy na relacje z pracownikami. Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia kultury organizacyjnej opartej na uczciwości, otwartości, szacunku i odpowiedzialności.

Jednym z priorytetów Banku jest dbałość i podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz ich rozwój zawodowy.

Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów jak i praktykantów, stażystów, a także osób chcących prowadzić własną działalność gospodarczą. Prowadzimy rekrutacje do centrali w Katowicach i Warszawie oraz do oddziałów bankowości detalicznej i korporacyjnej w całej Polsce.

 

Naszą ofertą przygotowaną specjalnie dla studentów i absolwentów są programy ChallengING IT, ING International Talent Programme oraz Staż z Lwem.

 

ChallengING IT to roczny program rozwoju, intensywnej nauki i pracy pełnej wyzwań przy realizacji samodzielnych zadań w ramach wybranej przez siebie ścieżki w obszarze analiz.

Ścieżka analizy informatycznej (praca w Katowicach) skierowana do osób pasjonujących się zagadnieniami IT, obszarem analizy systemowej i biznesowej IT, posiadających umiejętność łączenia informacji z różnych źródeł, proponowania adekwatnych rozwiązań i usprawnień.

Ścieżka analizy predyktywnej / data science (praca w Katowicach lub Warszawie) skierowana do osób pasjonujących się obszarem analizy dużych zbiorów danych, potrafiących przekształcić pozyskane z baz danych informacje w skuteczne działanie i na ich podstawie wnioskować o trendach na przyszłość.

 

ING International Talent Programme to program, w którym dla unikalnych osobowości tworzymy unikalne drogi w strukturach naszego Banku. Ta wymagająca i pasjonująca forma pracy oferowana jest studentom ostatniego roku oraz absolwentom studiów magisterskich. W pierwszym roku trwania programu uczestnik skupia się na poznaniu organizacji dzięki uczestnictwu w krótkich projektach.

Drugi rok pozwala na faktyczne sprawdzenie się w działaniu i pogłębienie wiedzy merytorycznej obszarze, w którym docelowo uczestnik będzie rozwijać swoją karierę.

 

Staż z Lwem to program stażowy z wynagrodzeniem skierowany do studentów każdego roku studiów i każdego kierunku. Program trwa 2-3 miesiące i jest organizowany centrali w Warszawie lub Katowicach oraz oddziałach regionalnych na terenie kraju. Jest to propozycja dla osób, które chcą sprawdzić się uczestnicząc w stażu w dużej, międzynarodowej korporacji finansowej, widzieć rezultaty swojej pracy i dostrzegać jej wartość z perspektywy funkcjonowania całej organizacji.

Zdjęcie
Ambasador zdjęcie

POZNAJ

AMBASADORA

Cześć! Jestem Madzia i studiuję Informatykę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Aktywnie działam w Stowarzyszeniu Studentów BEST Gliwice gdzie już od pierwszego roku studiów rozwijam swoje pasje i nabywam nowe umiejętności. W wolnym czasie uwielbiam malować, grać na klarnecie, tańczyć oraz spędzać czas ze znajomymi. Program Ambasadorski ING Banku Śląskiego jest dla mnie okazją do zdobycia nowego doświadczenia oraz poznania wielu inspirujących osób.

e-mail: magda.brylska@bestgliwice.pl

Poznaj naszych partnerów