SAP Labs Poland

Biuro SAP Labs Poland w Gliwicach należy do elitarnej sieci centrów SAP łączące najważniejsze ośrodki badawczo-rozwojowe. W Gliwicach powstaje oprogramowanie do budowy systemów handlu elektronicznego dla dużych i średnich firm. Tworzymy rozwiązania informatyczne w chmurze, w oparciu o najnowsze technologie i nowoczesną architekturę m.in. mikroserwisów. Produkty SAP Hybris Commerce budują dynamiczny rozwój firm w świecie gospodarki cyfrowej. Już w pierwszych latach działalności na lokalnym rynku firma SAP Hybris ugruntowała pozycję jednego z najlepszych pracodawców z branży IT. W tym roku (2017) firma zdobyła tytuł Najlepszego Pracodawcy w programie AON w kategorii: Najbardziej angażujące miejsce pracy dla pracowników.

Biuro SAP Labs Poland prowadzi również szeroko rozwiniętą działalność edukacyjną na Politechnice Śląskiej. W ramach inicjatywy „Hack Your Career” prowadzone są wykłady z najnowszych technologii stosowanych w branży IT. Firma wspiera również lokalny Meetup- „Gliwice Software Bar Camp”.

Kolejną inicjatywą w ramach struktury firmy to projekt D-shop innowacyjne miejsce w SAP Labs Poland, w którym każdy może spróbować poeksperymentować z najnowszymi technologiami. Firma zdecydowała się na wdrożenie D-shopu, w celu stworzenia pracownikom możliwości samorozwoju w obszarach, które nie są bezpośrednio związane z ich pracą zawodową. W ramach D-shopu nasi pracownicy mają okazję zapoznać się podczas warsztatów, czy projektów z następującymi technologiami: druk 3D, wirtualna rzeczywistość, świat IoT, robotyka. D-shop to miejsce spotkań pasjonatów i miłośników najnowszych technologii. D-shop to również zespół ludzi, który wspiera innowacyjność w gliwickim biurze SAP Labs Poland. Projektem D-shop opiekują się d-shop championi, którzy w międzyczasie dzielą się wiedzą podczas warsztatów, a także rozkręcają ciekawe projekty dookoła dostępnych technologii.

W związku z stałym rozwojem firmy młoda kadra pasjonatów najnowszych technologii-  pilnie poszukiwana!  Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami skontaktuj się z naszym lokalnym działem HR: karolina.sikorska-kowol@sap.com

Zdjęcie
Ambasador zdjęcie

POZNAJ

AMBASADORA

Siema! Jestem Tomek i studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W Stowarzyszeniu Studentów BEST Gliwice działam aktywnie od ponad 2 lat, gdzie realizuję postawione przez siebie cele, nabywam mnóstwo umiejętności i spędzam czas ze świetnymi ludźmi. W wolnym czasie gram w piłkę, programuję i spotykam się ze znajomymi. Ambasadorstwo w SAP Hybris, to mnóstwo nabytego doświadczenia, umiejętności oraz poznanie firmy od wewnątrz wraz z jej niesamowitymi ludźmi!

email: tomasz.wyrobek@bestgliwice.pl

Poznaj naszych partnerów