Zostań Bestią

Dołącz do nas

na zgłoszenia czekamy do 22 października
do godziny 23:59
Następna szansa dopiero za pół roku
1krok
 

Wypełnij formularz aplikacyjnyPierwszy etap rekrutacji polega na uzupełnieniu prostego formularza na stronie internetowej.

Dzięki temu będziemy mogli bliżej poznać Ciebie i Twoje oczekiwania wobec BEST-u. Nie zapominaj przy tym, że jesteśmy studentami tak, jak Ty i pokaż nam jak bardzo popaprany jesteś.

Aplikuj
2krok

Poznaj nasJak już wypełniłeś ankietę to przed Tobą kolejny etap rekrutacji!

Przychodząc 23.10 o 18:00 do CKS Mrowisko dowiesz się jak działa nasze Stowarzyszenie, czym się zajmujemy. Dzięki temu spotkaniu będziesz mógł ocenić czy my i nasze podejście do pracy Ci odpowiada.

Następnego dnia, 24.10 o 18:00 w CKS Mrowisko będzie czekać na Ciebie Case Study. Na tym etapie rekrutacji to my chcielibyśmy poznać Ciebie i Twoje zdolności do pracy w grupie. Drużyny wybierane będą losowo i każda z nich będzie musiała wykonać to samo zadanie, na przykład przygotowanie planu włamania się do banku lub pokonania krwiożerczych bestii.

1 dzień rekrutacji
23.10 w CKS Mrowisko
o godzinie 18:00

2 dzień rekrutacji
24.10 w CKS Mrowisko
o godzinie 18:00
BEST Gliwice Case Study
3krok
 

Przyjdź na rozmowęOstatni etap to rozmowa rekrutacyjna.

Nie jest to jednak rozmowa, jak podczas procesu rekrutacyjnego w korporacjach, absolutnie nie wymagamy oficjalnych strojów. Będziesz mógł z nami luźno porozmawiać i osobiście przekonać dlaczego właśnie Ty chcesz zostać Bestią!