bit_logo

BEST Information Technology Festival

(BIT Festival)

To projekt organizowany na przełomie listopada i grudnia, ale pierwsze wydarzenia mają miejsce już w październiku.
Podczas jego trwania skracamy dystans między studentami, a firmami z branży IT poprzez konferencje oraz konkurs programistyczny Hackathon. W trakcie rywalizacji i zabawy studenci mogą również doświadczyć świata IT od strony profesjonalistów.

Przejdź do strony
ocd_logo

Studenckie Targi Pracy OCD

(Open Career Days)

Są przeznaczone dla studentów stawiających pierwsze kroki w branży zawodowej oraz tych, którzy poszukują dalszych kontaktów i doświadczenia. Targi pracy dają możliwość bezpośredniej rozmowy z potencjalnym pracodawcą oraz zaistnienia pośród innych firm przez pozostawienie swojego CV. Podczas konferencji rozwój zarówno z tematów specjalistycznych jak i umiejętności miękkich.

Przejdź do strony
Print

Konkurs Inżynierski EBEC

(European BEST Engineering Competition)

To prestiżowy konkurs, który odbywa się na 4 wiodących uczelniach w Polsce. Umożliwia studentom kierunków technicznych sprawdzić swoją wiedzę w teorii i praktyce, zabłysnąć kreatywnością i puścić wodzę fantazji.

Uczestnicy mierzą się w dwóch głównych kategoriach. Case Study polega na teoretycznym rozwiązaniu złożonego projektu oraz przeanalizowaniu wszystkich jego aspektów. Nowa kategoria - Innovative Design nie skupia się tylko na demonstracji technicznych aspektów urządzenia, ale przede wszystkim na nieszablonowych i efektywnych rozwiązaniach.

Przejdź do strony
courses_logo

Kurs Naukowy BEST Summer Course

To 10-dniowe wydarzenia przeznaczone dla wszystkich studentów uczelni technicznych w Europie. Z nadesłanych aplikacji wybieranych jest 22 uczestników, którzy będą szkolić się w konkretnym zagadnieniu z zakresu wiedzy technicznej lub umiejętności miękkich. Jakość wiedzy podczas szkoleń jest zagwarantowana przez prowadzące je specjalistę z danego tematu. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Przejdź do strony