BIT kolorowe

BEST Information Technology Festival

(BIT Festival)

Jest wydarzeniem kierowanym do studentów zainteresowanych i/lub doświadczonych w branży IT. Główną częścią wydarzenia jest Hackathon - 24-godzinny konkurs programistyczny. Niektóre z edycji wydarzenia zawierają także turnieje rozgrywek e-sportowych, targi pracy IT oraz konferencje.


Celem projektu jest poszerzenie wiedzy studentów w tematach związanych z sektorem IT oraz rozwój ich umiejętności logicznego myślenia oraz pracy zespołowej.

Przejdź do strony
OCD kolorowe

Studenckie Targi Pracy OCD

(Open Career Days)

To studenckie targi pracy, zaspokajające potrzebę wzajemnego kontaktu studentów z pracodawcami. Głównym celem wydarzenia jest przekazanie społeczności studenckiej informacji na temat aktualnych wymagań rynku pracy oraz procesów rekrutacyjnych pracodawców.


Podczas wydarzenia umożliwiamy studentom konsultację ich CV z profesjonalnym doradcą zawodowym, a także wzięcie udziału w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych.

Przejdź do strony
COURSES kolorowe

BEST Courses

(Letnie kursy naukowe)

To wydarzenie kierowane do studentów uczelni technicznych w całej Europie. Zajęcia dydaktyczne są przeprowadzane przez wykładowców akademickich lub specjalistów z firm zewnętrznych , a ich tematy dotyczą zagadnień inżynierskich, umiejętności miękkich lub kwestii związanych z rozwojem życia zawodowego.


Kursy naukowe wypełniają jeden z fundamentalnych celów BEST-u, poprzez dostarczanie komplementarnej edukacji studentom Europejskich uczelni technicznych.

Przejdź do strony
logo archithon poziom czarne

BEST Archithon

Projekt realizowany w ramach projektu "Aktywizacja Młodzieży w Samorządach w woj. śląskim i małopolskim". Jego celem jest poszerzanie  wiedzy architektonicznej i inżynierskiej studentów Wydziału Architektury. Głównym elementem Archithonu jest 24-godzinny konkurs oparty na sesjach projektowych, gdzie uczestnicy pracują nad własnymi pomysłami i rozwiązaniami.


BEST Archithon to doskonała okazja dla studentów poszukujących nowych projektowych wyzwań i doświadczeń.

Przejdź do strony