Projekty

to projekt organizowany na przełomie listopada i grudnia, ale pierwsze wydarzenia mają miejsce już w październiku.

Podczas jego trwania skracamy dystans między studentami, a firmami z branży IT poprzez konferencje oraz targi pracy, a także podczas rozgrywek e-sportowych i konkursu programistycznego Hackathon. W trakcie rywalizacji i zabawy studenci mogą również doświadczyć świata IT od strony profesjonalistów.


są przeznaczone dla studentów stawiających pierwsze kroki w branży zawodowej oraz
tych, którzy poszukują dalszych kontaktów
i doświadczenia. Targi pracy dają możliwość bezpośredniej rozmowy z potencjalnym pracodawcą oraz zaistnienia pośród innych
firm przez pozostawienie swojego CV. Podczas konferencji rozwój zarówno z tematów specjalistycznych jak i umiejętności miękkich.

to prestiżowy konkurs, który odbywa się na
5 wiodących uczelniach w Polsce. Umożliwia studentom kierunków technicznych sprawdzić swoją wiedzę w teorii i praktyce, zabłysnąć kreatywnością i puścić wodzę fantazji.

Uczestnicy mierzą się w dwóch głównych kategoriach. Case Study polega na teoretycznym rozwiązaniu złożonego projektu oraz przeanalizowaniu wszystkich jego aspektów. Nowa kategoria – Innovative Design nie skupia się tylko na demonstracji technicznych aspektów urządzenia, ale przede wszystkim na nieszablonowych i efektywnych rozwiązaniach.


Kursy letnie to 10-dniowe wydarzenia przeznaczone dla wszystkich studentów uczelni technicznych w Europie. Z nadesłanych aplikacji wybieranych jest 22 uczestników, którzy będą szkolić się w konkretnym zagadnieniu z zakresu wiedzy technicznej lub umiejętności miękkich. Jakość wiedzy podczas szkoleń jest zagwarantowana przez prowadzące je specjalistę z danego tematu. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.