Play

Grupa PLAY to miejsce, w którym spotykają się nowoczesne technologie i ogromne możliwości. Jesteśmy wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Polsce. Od czasu naszego startu w 2007 roku zaufało nam ponad 17 milionów abonentów.

Od samego początku dostarczamy naszym Klientom zaawansowane rozwiązania technologiczne i wyznaczamy kierunek rozwoju całej branży. Nieustannie też powiększamy Grupę PLAY, jednocześnie zachowując stabilną pozycję na rynku jako dostawca usług i pracodawca.

Play Targi Pracy Gliwice

W Grupie PLAY pracuje obecnie ponad 4000 osób. Dużą część tej grupy stanowią fantastyczni specjaliści od sprzedaży i obsługi klienta, którzy na co dzień mają kontakt z klientami i rekomendują im najlepsze rozwiązania.

Pracują z nami także marketingowcy, najlepsi fachowcy od IT i nowoczesnych technologii światłowodowych oraz całe zespoły specjalistów wykwalifikowanych w innych obszarach. Wszyscy tworzymy grupę #Playersów, których praca przekłada się na jakość naszych usług.

Koniec studiów i pierwsze kroki na rynku pracy to ważny moment. Przeżyj tę przygodę z nami!

Rozpoczęliśmy nabór do programu stażowego PlayYourFuture. Kierujemy go do studentek i studentów kierunków technicznych, którzy są pełni pasji oraz otwarci na rozwój i naukę.

Dołącz do #TeamPlay, zobacz jak wygląda praca w dużej organizacji. Zdobądź wiedzę i umiejętności od naszych ekspertów oraz przekuj teorię w praktykę.

Departamenty, do których możesz dołączyć: Rozwoju Sieci Radiowej, Rozwoju Sieci Światłowodowej, Rozwoju Usług i Urządzeń Abonenckich, Sieci Szkieletowej i Dostarczania Usług dla Biznesu, Utrzymania Sieci, Transmisji, Wsparcia i Rozwoju Sieci Mobilnej, Wsparcia i Rozwoju Sieci Radiowej.

Czas trwania: od lipca do grudnia 2024

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Miejsce pracy: Warszawa lub Katowice

Forma pracy: hybrydowa

Oferty pracy Play